Vínna karta

DUNAJ Miroslav Dudo
21.00€

suché červené víno (SVK) Najznámejší slovenský novošľachtenec. Mohutné víno vyrobené z hrozna tej najlepšej kvality. Vôňa prezretého ovocia, chuť zamatovo plná.

Prossecco Frizzante Spago DOC
17.00€

Suché šumivé víno, Ca Di Rajo, Veneto (ITA)   Víno vyrobené z odrody Glera, s výraznou vôňou agátových kvetov a citrusov. Chuťovo svieže, harmonicky kyselkavé.

Pinot Grigio IGT
12.30€

Suché biele víno, Terre Del Noce, Dolomiti (ITA) Víno s typickým profilom rulandského šedého podporené expresívnou kvetinovou arómou a dochuťou hrušiek.

Rizling vlašský CHOP
12.90€

Suché biele víno, Velkeer Winery, Veľký Kýr (SVK) Najrozšírenejšia odroda na Slovensku. Víno s výraznou arómou vlašských orechov, v chuti zvýraznené sviežou ovocnosťou.

Merlot IGT
13.40€

Suché červené  víno, Terre del Noce, Dolomini (ITA) Výrazná farba vína s odleskami slivkovomodrej. Nádherná vôňa moruše a slivky je doplnená vanilkovou arómou z dubových sudov.

Gavi DOCG
13.20€

suché, Terre da Víno Piemonte (ITA) Víno vyrobené z odrody Cortese. Najznámejšie biele víno tohto regiónu je typické svojimi kvetinovími arómami.

La Voliera FIANO IGP
17.10€

suché, Tenute Girolamo (ITA) Slameno žlté víno s intenzívnou kvetinovou vôňou s troškou vanilky a čerstvou, dlho pretrvávajúcou chuťou.

Pálava CHOP
15.00€

polosladké, Velkeer Winery, Veľký Kýr (SVK) Najznámejšia moravská novošľachtená aromatická odroda pestovaná na našom území. Výrazná stopa prezretých melónov a liči s dlhým sladkým záverom.

Muškát Moravský Nichta Fusion
15.30€

polosuché, Nichta Winery and Wineyards Veľký Kýr (SVK) Príjemné aromatické víno pre milovníkov sladších vín. Muškátová vôňa, v chuti prezreté broskyne a nasladlá chuť v tomto víne si získajú najmä dámy.

Rosato la Voliera
15.60€

suché, Tenute Girolamo, Puglia (ITA) Svetloružová farba vína, vôňa malín a jemný obsah kyselín na základe šetrnej reduktívnej technológie.

Nero d' Avola
15.20€

suché, Feudo Arancio, Sicília (ITA) Výrazná farba vína s odleskami slivkovomodrej. Nádherná vôňa moruše a slivky je doplnená vanilkovou arómou z dubových sudov.

Chianti DOCG
19.75€

suché, Barone Ricasoli, Tuscany (ITA) Najrozšírenejšie červené víno Toskánska z odrody Sangiovese. Rubínová farba a vôňa ríbezlí a fialiek dáva vínu jedinečný profil.

Montepulciano D'Abruzzo - UNICO DOC
17.40€

suché, Abruzzo (ITA) Svetlá čerešňovo červená farba. Elegantná vôňa čerstvého červeného ovocia – jahôd a čerešní sa mieša s jemnou kvetinovou vôňou. Príjemná svieža chuť.

Primitivo Di Manduria DOC
20.50€

suché, Freudi di San Georgino, Campania (ITA) Veľmi obľúbené víno z juhu Talianska vyrobené z odrody Primitivo. Víno je typické svojimi arómami fíg a datlí.