Vínna karta

Prossecco Frizzante Spago DOC
17.00€

Suché šumivé víno, Ca Di Rajo, Veneto (ITA)   Víno vyrobené z odrody Glera, s výraznou vôňou agátových kvetov a citrusov. Chuťovo svieže, harmonicky kyselkavé.

Pinot Grigio IGT
12.30€

Suché biele víno, Terre Del Noce, Dolomiti (ITA) Víno s typickým profilom rulandského šedého podporené expresívnou kvetinovou arómou a dochuťou hrušiek.

Rizling vlašský CHOP
12.90€

Suché biele víno, Velkeer Winery, Veľký Kýr (SVK) Najrozšírenejšia odroda na Slovensku. Víno s výraznou arómou vlašských orechov, v chuti zvýraznené sviežou ovocnosťou.

Merlot IGT
13.40€

Suché červené  víno, Terre del Noce, Dolomini (ITA) Výrazná farba vína s odleskami slivkovomodrej. Nádherná vôňa moruše a slivky je doplnená vanilkovou arómou z dubových sudov.

Gavi DOCG
13.20€

suché, Terre da Víno Piemonte (ITA) Víno vyrobené z odrody Cortese. Najznámejšie biele víno tohto regiónu je typické svojimi kvetinovími arómami.

Soave Classico DOC
17.10€

suché, Cesari, Veneto (ITA) Jedno z najznámejších talianskych bielych vín s príjemnou chuťou citrusov a hlohu. Víno vyrobené z odrôd Garganega, Trebbiano a Chardonnay

Pálava CHOP
15.80€

polosladké, Velkeer Winery, Veľký Kýr (SVK) Najznámejšia moravská novošľachtená aromatická odroda pestovaná na našom území. Výrazná stopa prezretých melónov a liči s dlhým sladkým záverom.

Cabernet Sauvignon CHOP
17.30€

polosuché, Chateau Rúbaň, Rúbaň (SVK) Ružové víno s príjemnou sviežou kyselinkou a výraznou chuťou jahôd a smotany

Rosato la Voliera
16.20€

suché, Tenute Girolamo, Puglia (ITA) Svetloružová farba vína, vôňa malín a jemný obsah kyselín na základe šetrnej reduktívnej technológie.

Nero d' Avola
15.20€

suché, Feudo Arancio, Sicília (ITA) Výrazná farba vína s odleskami slivkovomodrej. Nádherná vôňa moruše a slivky je doplnená vanilkovou arómou z dubových sudov.

Chianti DOCG
19.75€

suché, Barone Ricasoli, Tuscany (ITA) Najrozšírenejšie červené víno Toskánska z odrody Sangiovese. Rubínová farba a vôňa ríbezlí a fialiek dáva vínu jedinečný profil.

Valpolicela Classico DOC
18.60€

suché, Cesari, Veneto (ITA) Použité odrody Corvina, Rondinella a Molinara dávajú tomuto vínu príjemnú vôňu černíc a chuť lesných malín.

Primitivo Di Manduria DOC
20.50€

suché, Freudi di San Georgino, Campania (ITA) Veľmi obľúbené víno z juhu Talianska vyrobené z odrody Primitivo. Víno je typické svojimi arómami fíg a datlí.